Ons team

ONS VERKOPERS- EN ADVIES TEAM

Is je IT-infrastructuur aan vernieuwing toe? Wil je naar de cloud? Vraag je je af wat voor jullie de beste oplossing is? En nog veel meer ... vraag het aan dit team! Zij stellen een oplossing voor op maat van jullie wensen en behoeften.

Dirk Geerits
+32 473 97 73 11
dirk.geerits@itc.be

Mark Ponet

Oprichter

+32 494 77 41 40

mark.ponet@itc.be

Marc Vanloffelt

+32 473 51 27 73

marc.vanloffelt@itc.be

ONS TECHNISCH TEAM

Een technisch probleem? Een migratie naar een nieuw systeem? Een audit van je huidig systeem? Beveiligen van jouw netwerk? Vernieuwen en instellen van gebruikerstoestellen? Dan ben je bij dit team aan het juiste adres!

Infrastructuur specialisten

Carlo Daniels

carlo.daniels@itc.be

Davy Craenen

davy.craenen@itc.be

Glenn Vanderborght

glenn.vanderborght@itc.be

Ron Stevens

ron.stevens@itc.be

Eindgebruik specialisten

Bart Nijs

bart.nijs@itc.be

Dario Noè

dario.noe@itc.be

Frank Vanrusselt

frank.vanrusselt@itc.be

Gwenn Longo

gwenn.longo@itc.be

Johan Reenaers

johan.reenaers@itc.be

Mario Derese

mario.derese@itc.be

Stefan Cardinaels

stefan.cardinaels@itc.be

Stefan Kelchtermans

stefan.kelchtermans@itc.be

 

ONS ORGANISERENDE TEAM

Een technische interventie aanvragen?

Een nieuwe laptop bestellen?

Goederen leveren?

Aansturen van de teams?

En nog veel meer, daar zorgt dit team voor!

André Thuwis

Anja Put

boekhouding@itc.be

Annicq Dekeyzer

annicq.dekeyzer@itc.be

Dietmar Braem

dietmar.braem@itc.be

Hannah Leurs

hannah.leurs@itc.be

Inneke Ponet
Bestuurder

+32 496 76 48 17

inneke.ponet@itc.be

Kristof Herten

kristof.herten@itc.be

Philip Dries

philip.dries@itc.be

Sander Verweij

sander.verweij@itc.be

ITC BELGIUM

RECHTERSTRAAT 114
3511 KURINGEN (HASSELT)

Inrit parking (achter het gebouw) via
MUGGENBEEKSTRAAT 11

3511 KURINGEN

+32 11 28 63 20

INFO@ITC.BE

BE0871.668.922

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook

UW IT-PARTNER BINNEN HANDBEREIK IN VLAANDEREN