microsoft training voor bedrijven
Over

ITC Belgium

Bij ITC Belgium komen drie grote passies samen: familie, ondernemerschap en natuurlijk de liefde voor IT. Vandaag hebben we tal van sterke en jarenlange partnerships uitgebouwd met kmo’s uit de wijde regio. Met dank aan iedereen binnen de intussen sterk gegroeide ITC-familie.

Heb jij deze kwaliteiten in huis? Dan klikt het zeker

INHOUDELIJKE KENNIS

Welk IT-vraagstuk je pad ook kruist: jij bent van alle markten thuis. Een IT-expert die klanten bijstaat met raad en daad. Jij springt meteen in wanneer het nodig is, maar volgt ook achter de schermen of elke IT-oplossing doet wat het moet.

TECHNISCHE TOPPERS

Jij bent net zoals je teamleden een technische topper. Met je eigen sterktes en expertises. Maar samen met je collega’s streef je naar hetzelfde doel: het leven op de werkvloer van je klanten efficiënter, praktischer, veiliger en productiever maken.

ColleGAVE

Bij ITC hebben we allemaal een gave. Een talent waardoor we meer kunnen zijn dan een IT-partner. Een gave om een ideale collega te zijn voor onze klanten, maar ook voor elkaar. Ook jij bent iemand die aan een half woord genoeg heeft. Iemand waar je klanten en collega’s  altijd op kunnen terugvallen met vragen of problemen. Jij bent het type collega dat zijn metier door en door kent en ook nog eens vlot is in de omgang.

Team

Wie zijn wij?

De ene leerde zijn stiel tussen de Commodores en Atari’s, de andere tussen de Windows 95’s, XP’s en Vista’s van deze wereld. Vandaag zijn ze van alle IT-markten thuis en vatten ze elke opdracht aan met een groot hart voor de klant. Maak kennis met onze ITC’ers!

Dirk Geerits
Accountmanager dirk.geerits@itc.be +32 473 97 73 11
Mark Ponet
Oprichter & accountmanager mark.ponet@itc.be +32 494 77 41 40
Marc Vanloffelt
Accountmanager marc.vanloffelt@itc.be +32 473 51 27 73
Carlo Daniels
Technisch consultant carlo.daniels@itc.be
Davy Craenen
Technisch consultant davy.craenen@itc.be
Glenn Vanderborght
Technisch consultant glenn.vanderborght@itc.be
Ron Stevens
Technisch consultant ron.stevens@itc.be
Bart Nijs
Technisch consultant bart.nijs@itc.be
Dario Noè
Technisch consultant dario.noe@itc.be
Farid Haidari
Technisch consultant Farid.haidari@itc.be
Frank Vanrusselt
Technisch consultant frank.vanrusselt@itc.be
Gwenn Longo
gwenn.longo@itc.be
Johan Reenaers
Technisch consultant johan.reenaers@itc.be
Mario Derese
Manager technische dienst & projectmanagement mario.derese@itc.be
Stefan Cardinaels
Technisch consultant stefan.cardinaels@itc.be
Stefan Kelchtermans
Technisch consultant stefan.kelchtermans@itc.be
André Thuwis
Transport
Anja Put
Boekhouding & HR anja.put@itc.be
Annicq Dekeyzer
Administratie annicq.dekeyzer@itc.be
Hannah Leurs
Boekhouding & HR hannah.leurs@itc.be
Inneke Ponet
Bestuurder inneke.ponet@itc.be +32 496 76 48 17
Kristof Herten
Interne accountmanager & aankoop kristof.herten@itc.be
Philip Dries
Planning technisch team philip.dries@itc.be
Sander Verweij
Facturatie sander.verweij@itc.be
Timothy Moons
Logistiek & facturatie timothy.moons@itc.be

WIJ ZIJN

<Betrokken>

100% betrokken bij je business. We willen begrijpen wat voor jou belangrijk is. Wat je van ons verwacht. Hoe we je zo goed mogelijk kunnen helpen.

<Menselijk>

We praten in mensentaal, niet in codetaal. We rammelen geen technische productfiches af, maar maken die vertaalslag naar oplossingen. We vinden dat menselijke contact superbelangrijk.

<Grondig>

Een goede collega moet je kunnen vertrouwen. We hebben al onze processen en procedures na al die jaren goed op punt. Zodat jij en je collega’s goed geholpen worden. Hoe klein of groot de vraag ook is.

<Vriendelijk>

We zijn graag die collega waar je graag bij bent. Waar je vragen aan durft stellen. Iemand voor wie niks te veel is. Die altijd correct is en je met de glimlach helpt.

ITC Belgium in

#hoogtepunten

December 2004

Oprichting ITC Belgium in Halen door Mark Ponet

Januari 2005

Start eigen datacenteractiviteiten

December 2009

Verhuis naar onze hoeve in Hasselt

Oktober 2011

Tweede generatie Inneke Ponet stapt in het bedrijf

2015

Eerste klant in Microsoft Azure

April 2018

ITC Belgium krijgt een nieuwe look

2019

Inneke Ponet stapt in het dagelijks bestuur

2021

+350 actieve klanten, + 10.000 eindgebruikers, +26 medewerkers

#Vandaag

+350

Actieve klanten

+10.000

Eindgebruikers

+26

Medewerkers

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.